تنها نرم افزار مدیریت دفاتر حقوقی

همین حالا عضو شوید ورود به پنل کاربری

معرفی عدل آنلاین

خدمات ما به وکلا کمک می کند که به درستی خود را در حوزه تخصصی که دارند به افرادی که نیاز به کمک و مشاوره حقوقی دارند معرفی کنند و با پذیرش و گسترش فعالیت در شبکه های اجتماعی موکلین خود ودر نتیجه در آمد خود را افزایش دهند. فعالیت عدل آنلاین فراتر از دفترچه راهنمای وکلاست. تلاش ما بر اینست که با ارائه خدمات آنلاین به حضور فعال وکلا در فضای مجازی و استفاده از پتانسیل های آن و در نتیجه پیشرفت فعالیت های حقوقی آنها را در حوزه های تخصصی شان یاری دهیم. مفتخریم که که اعلام داریم هیچگونه وابستگی به هیچ یک از موسسه های حقوقی که رقیب فعالیت های وکلا باشد نداشته و نخواهیم داشت.


خدمات عدل آنلاین

عدل آنلاین امکان برقراری سریع ارتباط حضوری، آنلاین و تلفنی وکلا از طریق جدول های زمانی ارائه شده از طرف وکلا ارائه میدهد.
در حال حاضر افراد از خدمات آنلاین برای رزرو هتل، پروازها،رستوران ها و خدمات پزشکی استفاده می کنند و از این پس با عدل آنلاین خدمات مشاوره توسط وکلای کانون وکلای دادگستری نیز به خدمات آنلاین اضافه می گردد.
عدل آنلاین بصورت اتوماتیک از طریق پیامک وقت های ملاقات، قرار های روزانه وقت های رسیدگی را به وکلا یاد آوری کرده و برنامه های شما را با جدول هوشمندش مدیریت خواهد کرد.
ما با ایجاد امکان ارتباط آنلاین و تلفنی وقت های مرده شما را زنده خواهیم کرد.
پروفایل شما در عدل آنلاین این امکان را فراهم میکند که با در دسترس قرار دادن نظرات مراجعین خود به دیگران ، افراد را در انتخاب درست یاری دهید.

مشاوره آنلاین

با توجه به افزایش روز افزون استفاده افراد از ابزارهای ارتباط مجازی و آنلاین,لزوم حضور مشاغل و ارایه خدمت با استفاده از اینگونه ابزارها بر هیچ کس پوشیده نیست.
عدل آنلاین در جهت ارتقای کیفیت خدمات وکلا و دسترسی هرچه راحتتر وسریع تر افراد به خدمات حقوقی ، امکان مشاوره آنلاین با وکلا را فراهم نموده است.نحوه بهره مندی از این امکان به این شکل است که وکلا بعد از ثبت نام در سایت میتوانند هر زمان که بخواهند با روشن کردن حالت آنلاین با استفاده از ابزار تعبیه شده در صفحه اول پنل اختصاصی خود به کاربرانی که در جست وجوی مشاوره حقوقی آنلاین هستند ارایه خدمت کنند.این ابزار به نحوی طراحی شده است که پس از هر بار روشن شدن توسط وکلا به مدت ۲ ساعت روشن خواهد بود و بعد از ان به حالت افلاین تغییر خواهد کرد،این شکل از طراحی به این جهت است که کاربران با عدم پاسخگویی وکلا مواجه نشده و زمینه بی اعتمادی نسبت به وکلای محترم ایجاد نشود.در این سیستم حق مشاوره و هزینه ارایه خدمات حقوقی از طرف وکلا تعیین خواهد شد و کاربران پس از اتخاب وکیل مورد نظر خود و پس از پرداخت هزینه تعیین شده به درگاه ارتباط آنلاین با وکیل مورد نظر خود دسترسی پیدا میکنند و خارج از این حالت امکان برقراری ارتباط وجود نخواهد داشت.


مشاوره تلفنی

عدل آنلاین در راستای ارتقای خدمات خود با راه اندازی یک سیستم تماس تلفنی سعی در هر چه راحت تر کردن دسترسی کاربران و افرادیکه به خدمات حقوقی نیاز دارند را به وکلا دارد در این سیستم به هر یک از وکلا کد اختصاصی تعلق میگیرد که افراد با شماره گیری شماره ثابت و کد اختصاصی می توانند بصورت مستقیم وبی واسطه با وکلا در ارتباط باشند ، زمانبندی و برنامه دسترسی به وکلا از طریق این سیستم کاملاً از طرف خود وکیل محترم و با استفاده از جدو برنامه ریزی طراحی شده در پنل اختصاصی قابل مدیریت خواهد بود و امکان برقراری تماس با وکلا در خارج از برنامه مشخص شده در جدول وجود نخواهد داشت. تعیین میزان حق المشاوره ارائه شده از طریق این سیستم نیز کاملاً در اختیار وکلا بوده و زمان ثبت نام در سایت هر یک از وکلا هزینه مورد نظر خود را برای هر دقیقه مشاوره تعیین می کنند و این رقم بر روی قبض تلفن کاربر محاسبه و اعمال میشود و بعد از کسر درصد قانونی حق شرکت مخابرات به حساب وکلا در شماره حسابی که در فرم ثبت نام به مدیران سایت اعلام کرده اند واریز خواهد شد. با استفاده از این سیستم وکلا می توانند بدون وجود دغدغه واریزحق المشاوره و یا تماس های اذیت کننده به بهترین شکل از وقت های آزاد خود کسب منفعت کنند. تنها لازمه بهره برداری هر چه بیشتر از این سیستم و به حداکثر رساندن سود حاصل از آن به روز کردن و مدیریت پیگیر جدول برنامه ریز پنل اختصاصی وکلا می باشد.

تولید محتوای حقوقی

عدل آنلاین یک موتور جست و جوی هوشمند است در واقع ابزاری است برای به حد اکثر رساندن پتانسیل های موجود در بستر های مجازی و ارتقای هر چه بیشتر سطح کیفی و کمی فعالیتهای حقوقی در این بسترها. با ارائه محتوی علمی و فاخر با طراحی مناسب در شبکه های اجتماعی و سایت به مخاطبان نشان داده خواهد شد که مسائل حقوقی به چه اندازه دقیق و فنی است و بکار گیری درست علم حقوق تا چه اندازه در زندگی اجتماعی افراد مؤثر خواهد بود وعدم توجه به آن و استفاده نکردن از خدمات حرفه ای وکلا,چه زمان ایجاد یک رابطه حقوقی و قبل از بروز مشکلی و چه در زمان بروز اختلافات حقوقی میتواند باعث زیان هایی شود که گاها قابل جبران هم نیست.مسلما فعالیت های وکلای محترم در این راستا باعث میشود که دسترسی به ایشان و برقراری ارتباط براحتی و در حرفه ای ترین شکل آن صورت گیرد.محتوی تولید شده توسط وکلا اعم از ویدئو و متن به اسم خودشان و با امکان دسترسی مستقیم به پروفایل وکیل محترم در سایت و شبکه های اجتماعی ارائه خواهد شد .واضح است که انتخاب دقیق زمینه تخصصی مورد نظر وکیل محترم(ترجیحا دو یا سه تخصص)و فعالیت مناسب در آنها به بالا بردن بازدهی این سیستم کمک خواهد کرد.